kraus.jpg

Firma z tradycjami

Producent pędzli

Firma Produkcyjno-Handlowa Kraus powstała na fali przemian gospodarczych w Polsce na przełomie lat 80-tych i 90-tych ubiegłego stulecia.

W pierwszej fazie swojej działalności firma zajmowała się produkcją pędzli oraz szczotek przemysłowych. Od samego początku działalności firma zdobywała klientów oferując im produkty najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Takie połączenie pozwoliło na zdobycie szerokiego grona zadowolonych klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

Wraz z włączeniem Polski w struktury UE nasza firma zaoferowała swoje produkty klientom na rynku europejskim. Współpraca z zagranicznymi kontrahentami spowodowała, iż marka Kraus stała się rozpoznawalna nie tylko w Polsce ale i właśnie za granicą.

Nie stoimy w miejscu, stawiamy na ciągły rozwój naszej działalności i zdrową konkurencję dlatego hasłem przewodnim naszej działalności jest stwierdzenie „One Step Ahead”.

Niewątpliwie rozwój parku maszynowego którym firma dysponuje spowodował, iż zamówienia dla klientów realizowane są terminowo i bez opóźnień. To z kolei stawia nas w świetle rzetelnych i sumiennych dostawców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do współpracy.